Menu

 tiket buy3logo

   

 

A+ A A-

Фестиваль Психології та психотерапії

ПРОГРАМА "Альфа-фест. Революція свідомості" 

Саме на Альфа-Фесті Ви можете “спробувати” роботу конкретних фахівців, у конкретних психотерапевтичних напрямах - і відчути, що з цього підходить найкраще саме для Вас! Ми зорієнтовані на здорову людину - здорову фізично й психологічно! Психотерапія як така не є нашою головною метою, а являє собою найефективніший інструмент для свідомого покращення власного життя. А оновлене, більш усвідомлене життя кожного з нас - це і є наша мета! Психотерапія як філософія життя полягає в тому, що людина очищується від усього того зайвого, що протягом життя нав’язує їй соціум (правила, установки, переконання, ідеї, оцінки тощо) та врешті знаходить сама Себе: бере відповідальність за власне життя, стає дорослим автором власного життя, а не виконавцем головної (а ще сумніше - другорядної) ролі...

У ПРОГРАМІ:

psy02

psy03

psy04

psy05

psy06

psy07

psy08

psy01

Наши жизненные пути VS Миссия нашей личности. Жизненный успех. Жизненные циклы. Успех начинаний. Проектирование своего блестящего будущего. 

Практические психотехники формирования реальности. Исполнение желаний. Каждый участник осознает свои желания, попытается определить свою миссию, сформирует и проработает одну свою цель. 

+ответы на жизненные вопросы своего "я", места в обществе и жизни.

psy09

psy10

Анна Головань – Сертифицированный Транзактный Аналитик в Психотерапии (СТА-Р-ЕАТА), врач-психолог, делегат в Совет Европейской Ассоциации Транзактных Аналитиков от Украины, аспирант и сотрудник Национального медицинского университета имени А.А. Богомольца. Член УАТА.

Наталья Егонская-Спенсер - Сертифицированный Транзактный Аналитик в Психотерапии (СТА-Р-ЕАТА), психолог, представляет направление Ориентированной на контакт Интегративной Психотерапии, прямая ученица Ричарда Эрскина (Канада). Опыт психотерапии более 15 лет. Член УАТА.

Знакомство с транзактным анализом - методом, который позволяет изменить себя, изменить свою жизнь, отношение к миру и своё отношение с другими людьми. Это метод поиска ресурсов, открытий и удивлений. Ресурсы самого метода богаты: ТА в психотерапии, консультировании, организациях, образовании. Каждый из нас способен найти энергию и силу в себе. Как стать победителем? Ответ Вы сможете найти на нашем мастер-классе, где мы познакомим Вас с основными изюминками ТА, который мы любим сами и готовы влюблять в него каждого, кто хочет научиться быть победителем.

psy11

psy12

Презентация экзистенциальной терапевтической группы. Адресована всем желающим услышать и понять "трудного" или просто непослушного ребенка, а также установить с ним качественные, здоровые и продуктивные отношения.

psy13

psy16

Мастер-класс "Каталоги опыта в библиотеке жизни". Часто мы бываем не достаточно внимательны к тому, что расставлено на полках наших жизненных архивов.  Не находя поводов гордиться собой, нам приходится бесконечно искать лучший переплет, переиздавать то, что не пользуется спросом, игнорируя важную шпаргалку – каталог. На мастер-классе мы будем заниматься исследованием того, как выглядит наш каталог и каковы инструкции его использования.

psy15

На Альфа-фесті представлені такі напряки, як: 

гештальт-терапія
позитивна психотерапія
психодрама
клієнт-центрована терапія за К. Роджерсом
сімейна системна терапія
системне моделювання (за методом Б.Хеллінгера)
тілесно-орієнтована психотерапія
психоаналіз
транзакційний аналіз
гіпнотерапія
ініціаційна терапія
НЛП
техніки особистісного зростання
екзистенційна психотерапія
арт-терапія
казкотерапія
терапія з дітьми та підлітками
індивідуальна психологія за А. Адлером
символдрама (кататимно-імагінативна психотерапія)
процесуальна терапія
танцювально-рухома терапія
трансперсональна психологія
інтегративна психотерапія
ігротерапія
ДПРО – десенсибілізація психотравми з допомогою руху очей
аналітична психологія К.Г.Юнга
екофасилітація 

Якщо ви практичний психолог, психотерапевт, фахівець із близьких напрямків, представник науково-дослідної сфери в галузі психології та психотерапії. На фестивалі Ви зможете запропонувати й представити власні методи, розробки, відкриття широкому загалу суспільства, в тому числі колегам, потенційним клієнтам, а також отримати велику кількість корисної інформації, поспілкуватися з колегами - представниками інших шкіл та напрямків, подивитися на те, як та з чим працюють колеги. Якщо ви студент психологічної спеціальності й не лише, або людина, яка має намір у майбутньому займатися діяльністю в сфері психотерапії, психологічного консультування чи в близькій галузі. Простір психології та психотерапії – найкраща можливість подивитися й відчути, як у 

38реальності працюють різні методи, в різних напрямках психології, та здійснити усвідомлений вибір, що ґрунтується на основі не тільки теоретичних знань, але і практичного досвіду. Ви зможете краще усвідомити свої здібності та пріоритети відносно цілей подальшої професійної діяльності. Якщо ви людина, що цікавиться своїм внутрішнім світом, своїм «Я», на фестивалі у вас буде змога подивитися та знайти школу, напрямок, яка саме вам підходить якнайкраще, зустріти вашого Майстра. Ви зможете взяти участь у тренінгах та зробити крок на шляху особистісного зростання, розвинути лідерські якості, покращити комунікативні навички та інше. З побаченого та почутого ви зможете краще розуміти своїх близьких, колег, друзів.

ПРОГРАМА "Альфа-фест. Революція свідомості" 


 Хочеш? ПРИЄДНУЙСЯ!  tiket buy3

 


 Наталія Чепорнюк  

063 827 74 54  

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  facebook8                      ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ                      vkontaktu6

 096-383-80-01