Menu

 tiket buy3logo

   

 

A+ A A-

Майстрам

Якщо ви бажаєте провести майстер-клас, семінар, презентаційний тренінг чи зробити доповідь, лекцію необхідно:

заповнити та подати в оргкомітет ЗАЯВКУ ТРЕНЕРА на «Альфа-фест 2015: Революція свідомості» (це онлайн-форма, яка після натискання Вами кнопки "Надіслати" автоматично надійде до нас), після чого очікувати на дзвінок представника оргкомітету.

Простір психології та психотерапії (участь фахівців у галузі психології, психотерапії, психологічного консультування, фахівців, які представлятимуть майстер-класи, тренінгові програми тощо)  Наталія Чепорнюк
063 827 74 54
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Місто "Успіх та гроші", "Креативна платформа"  Наталія Шанько063 100 60 74
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Місто щасливих дітей Надія Зозуля Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.       093 579 62 60
Сектори : Духовність, Лекторій, "Мистецтво та культури світу",  "На межі"  "Місто здоров’я та краси" Світлана Мамаєва  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 063-352-75-81

Усього протягом фестивалю відбудеться 13 блоків (лінійок) заходів** (повний розклад заходів «Альфа-фест 2014: Революція свідомості» можна подивитись на сайті у розділі «Програма». Час може незначно змінитись! Тренерам необхідно бути за 45 хв. ДО ПОЧАТКУ лінійки, на представленні тренерів!)

Термін розгляду заявки - до 2-х тижнів з дня отримання. У випадку підтвердження участі тренера в заходах фестивалю, оргвнесок сплачується у сумі, що була актуальна на момент ПОДАННЯ ЗАЯВКИ (в електронній формі) тренером в оргкомітет.

ТІЛЬКИ ПІСЛЯ підтвердження з боку організаторів внесення Вашого майстер-класу в програму Вам необхідно сплатити оргвнесок (відповідна сума – залежно від дати подання заявки) або готівкою (у нашому офісі м. Київ, вул. Сагайдачного 8), або шляхом безготівкового розрахунку. Якщо Ви бажаєте здійснити оргвнесок безготівковим платежем, будь ласка, звертайтеся за адресою  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   або за телефонами +38063-067-40-28, +38096-383-80-01 - і Вам буде направлено відповідні реквізити.

Вартість участі у фестивалі з можливістю представлення 1-2-х майстер-класів (а також участь у ВСІХ ЗАХОДАХ*) становить:

Період оплати 15.10.2014-05.11.2014 06.11.2014-31.12.2014 01.01.2015-08.02.2015:
Ціна, грн. 500 грн. 650 грн. 750 грн.

За умови залучення п’яти учасників на фестиваль, тренер бере участь у фестивалі БЕЗКОШТОВНО

*Оргвнесок здійснюється за проведення майстер-класів кожним тренером (а також участь кожного тренера в усіх заходах фестивалю) - незалежно від того, проводить він/вона майстер-клас самостійно чи з кимсь із колег. Тобто оргвнесок покриває можливість представлення одним тренером  1-го чи 2-х майстер-класів (залежно від сектору, та терміну подання заявки), а також відвідання усіх інших заходів у рамках фестивалю. За потреби, питання проведення більшої кількості майстер-класів вирішується безпосередньо з організаторами в індивідуальному порядку.

Увага! У зв’язку з прагненням оргкомітету забезпечити належний рівень якості майстер-класів на фестивалі, а також у зв’язку з великою кількістю заявок від тренерів, оргкомітет виробив критерії для відбору заявок на участь у фестивалі.

Основними критеріями для прийняття заявок на «Альфа-Фест» є:

  • своєчасна подача заявки на участь у фестивалі;
  • позитивні відгуки про майстер-клас тренера від учасників фестивалю у попередніх роках (на основі узагальненої інформації із заповнених анкет з відгуками й пропозиціями, а також на основі усного зворотного зв’язку від учасників);
  • досвід позитивної співпраці з тренером у попередніх роках, а саме: відповідальність, пунктуальність та адекватність взаємодії як до, так і впродовж роботи фестивалю;
  • представлення рідкісної теми та/або рідкісного напрямку у психотерапії, тренінговій роботі (буде перевагою).

Також, у випадку наявності декількох «рівноцінних» (за напрямком, темою, цільовою аудиторією тощо) заявок від тренерів, у зв’язку з обмеженням місць, оргкомітет на власний розсуд приймає рішення про прийняття, перенесення або відхилення заявок.

У випадку невідповідності заявки тренера якомусь із вищезазначених критеріїв оргкомітет залишає за собою право остаточного відхилення заявки із загальним формулюванням «Невідповідність заявки критеріям відбору», без подальшої деталізації. У такому випадку тренер може взяти участь у фестивалі як учасник.

УВАГА!!! Окрім того, оргкомітет активно наснажує тренерів упродовж роботи фестивалю дотримуватися декількох простих правил «Етичного кодексу тренера «Альфа-Фесту».

Останній термін подання заявок на проведення майстер-класів – 1 грудня 2014 р. до 18.00. У разі подання заявки після 01.12.2014 р. ми не гарантуємо потрапляння в список у роздаткових матеріалів.

Умови повернення оргвнесків:

До 15 жовтня 2014 р. включно оргвнесок повертається у розмірі 60% від сплаченої суми.

До 9 листопада 2014 р. включно оргвнесок повертається у розмірі 30% від сплаченої суми.

З 10 листопада 2014 р. оргвнески не повертаються

 На фестивалі лише для ПАРТНЕРІВ буде можливість зробити рекламу своїх заходів.

Деталі: +38063 100 60 74

  facebook8                      ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ                      vkontaktu6

 096-383-80-01